Włoskie Naczynia i Garnki od firmy Venice 19 Pearl Collection – opinie i cena

Mówiąc dom, jednym z pierwszych myśli jest budynek z meblami i urządzeniami w środku. To one ułatwiają codzienne funkcjonowanie i gwarantują wygodę. Chodzi tu zarówno o te większe przedmioty jak krzesła i łózka jak i mniejsze – talerze czy szklanki. Można ponadto powiedzieć, i wielu zgodzi się z tym stwierdzeniem, że sercem domu jest kuchnia. To w niej przygotowuje się i spożywa codzienne posiłki, tam często pije się kawę ze znajomymi. Oczywiście nie mogłaby ona funkcjonować bez odpowiednich naczyń, a te powinny być jak najlepsze, aby służyć swemu właścicielowi jak najlepiej i jak najdłużej. Z tego właśnie powodu stworzone zostały naczynia Venice Pearl Collection.

Naczynia Venice

Chociaż nie trudno jest kupić zwyczajne garnki, warto zastanowić się czy wybór byle jakich jest właściwy. W końcu sama czynność gotowania powinna być przyjemnością i ułatwieniem, a zwykłe patelnie czy rondelki tego nie zapewnią. Za to zagwarantować to mogą garnki Venice. Stworzono je z myślą o wszystkich ludziach, bez względu czy mają być używane hobbystycznie, w celach domowych, czy też profesjonalnie w restauracjach. Dlatego też w ich produkcję zaangażowano jednych z najlepszych producentów oraz projektantów na świata.

Cechy

Opinie na temat garnków i naczyń Venice Pearl Collection są zgodne. Użytkownicy oceniają naczynia i garnki Venice jak najbardziej pozytywnie, a w przeważającej mierze wpływ na to mają ich cechy.

Różnorodność

Venice to komplet naczyń o różnym przeznaczeniu. Kupując je wszystkie jednocześnie ma się wszystkie potrzebne elementy do stworzenia pysznego i pożywnego posiłku.

Po pierwsze garnki o pojemności od 1,6 do 6,3 litra, a każdy z nich z posiada wygodne uchwyty. Dodatkowo, oprócz tych przeznaczonych do tradycyjnego gotowania, zaprojektowano również garnek Venice do gotowania na parze. W końcu jest to przecież jeden z najzdrowszych sposobów na przygotowanie jedzenie i jednoczesne zachowanie składników mineralnych i witamin.

Po drugie patelnia o średnicy 24 centymetrów. Wyposażona została w funkcję rozmrażania noforst. Ponadto umożliwia smażenie mięsa bez konieczności dodawania innych olejów. Do procesu wykorzystywany jest naturalny tłuszcz już zawarty w produkcie, a przy tym potrawa nadal smakuje tak (albo nawet i lepiej) jakby przygotowywana była na oleju roślinnym. Do tego zachowane są wszystkie jej składniki odżywcze i nie ma niezdrowych elementów.

W następnej kolejności na sprzedaż jest frytkownica i misa z pokrywką. Każda z nich wykonana tak samo jak garnki i patelnie, a do tego ich rozmiar został tak dobrany, że mieszczą się w pozostałych naczyniach.

Na końcu znajdują się oczywiście dodatki jakimi jest podstawka oraz przyssawka. W końcu inne produkty tego typu mogą nie być skuteczne i odpowiednie do naczyń Venice, a te tworzą nie tylko wizualnie, ale i praktycznie wspaniały zestaw.

Jakość i wygląd

Do wszystkich produktów Venice użyto stali szlachetnej. Uważana jest ona za najtwardszy, najmocniejszy i najtrwalszy materiał. To właśnie dzięki niej oraz procesowi produkcji garnki są odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, nawet jeśli w miejscu pracy panują trudne warunki. Wlicza się w to takie efekty jak wgniecenia, pęknięcia, zarysowania czy odpryskiwanie. Ponadto oprócz skupienia się na samej jakości, postanowiono przyłożyć się także do ich wyglądu. Za piękny wygląd naczyń odpowiadają włoscy projektanci, którzy znają się na swojej robocie. Można zresztą to zauważyć również i w tym przypadku. Nawet w tak małe dodatki jak przyssawka czy podstawek postarali się włożyć masę roboty. Niesamowity efekt estetyczny otrzymali poprzez połączenie ze sobą odpowiednich proporcji, harmonii kolorów, użyteczności, umiaru i stosowności. Na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się być proste, ale to właśnie w tej prostocie tkwi ukryte piękno. Po prostu piękno w każdym calu.

Gwarancja

Opinie na temat Venice mogą być różne, a potencjalny klient nadal może nie być pewny czy garnki Venice są dobrym sprzętem. Na dowód ich jakości producenci dają gwarancję nie 2, nie 5, nawet nie 10, ale aż 20 lat! Już sama pewność, że naczynia są w stanie przetrwać aż 20 lat bez uszkodzeń mechanicznych pokazuje, że garnki naprawdę muszą być dobrej jakości. W innym przypadku nikt nie decydowałby się na aż tak długi okres czasu i poniesienie kosztów.

Funkcjonalność

Garnki Venice nadają się prawie do każdej czynności związanej z gotowaniem. Można w nich przyrządzić potrawy płynne jak i te gotowane na parze oraz wybrać czy mają one być dla jednej, czy większej ilości osób. Poza tym nie wolno zapominać o samym smażeniu. Frytkownica zmieści się do garnka przez co szybko, dobrze i smacznie przyrządzi się frytki. Do tego patelnia podczas procesu smażenia wydobędzie naturalny tłuszcz dzięki czemu zaoszczędzi się na kupowaniu oleju i zyska się zdrowsze posiłki. W celu zaoszczędzenie czasu i miejsca garnki można ustawić jeden na drugim, najlepiej od największego do najmniejszego, i gotować w tym samym czasie. Nazywa się to systemem wieżowym. Temperatura jest przekazywana z jednego naczynia na drugie, a wszystkie potrawy przyrządzane są jednocześnie.

Kupno

W związku z tym iż naczynia i garnki Venice opinie mają pozytywne, może pojawić się mnóstwo ludzi chcących zarobić na cudzej pracy. W związku z tym należy zapamiętać, że oryginalne garnki Venice są dostępne do kupienia na wyłącznie na specjalnie przeznaczonych do tego pokazach. W internecie oferowane jest mnóstwo tanich podróbek, których należy za wszelką cenę się wystrzegać. Nie mają one nic wspólnego z oryginałami.

Cena jednego pełnego kompletu, w który wchodzi aż 10 elementów to około 7 tysięcy złotych. Koszt został adekwatnie dobrany do oferowanej jakości. W zestawie znajduje się 5 różnych garnków – różniących się od siebie pojemnością, trybem użytkowania czy umieszczonymi rączkami – jedna patelnia, misa z pokrywką, frytkownica, a także podstawek i przyssawka. Ponadto do każdego garnka Venice, a także patelni dodano dopasowaną do nich przykrywkę. Możliwe jest zakupienie każdego z elementów osobno już połączyć je w dowolnie wybrane przez siebie komplety.

Cena oryginalnego kompletu garnków i naczyń Venice: 7 900 zł

Sprawdź opinie Klientów:

1 Komentarz

  • Od niedawna całą rodziną przeszliśmy na zdrowy styl życia. Poszukiwałam takich związań, które ograniczą negatywny wpływ różnych czynników na codzienne życie. Zdrowa dieta to podstawa. Zainteresowana nowinkami technologicznymi, wzięłam udział w pokazie firmy Clavam. No rewelacja! Okazało się, że istnieją rozwiązania, które umożliwiają bezpieczne dla zdrowia przygotowywanie posiłków. Od razu kupiłam naczynia Venice. Ekspert, który je prezentował, pokazał jak wygodnie smażyć bez tłuszczu. Wcześniej wydawało mi się to niemożliwe. A te patelnie to po prostu mistrzostwo. Nic nie przywiera! Zdrowsze gotowanie sprawiło, że mojemu mężowi wreszcie spadł poziom cholesterolu. Nawet sam zaczął gotować, bo nie musi się obawiać o przypalone potrawy.

Dodaj komentarz